fbpx

Bor Enerji Ailesi height=Elektrik Enerjisinin Üretimi, İletimi ve Dağıtımı aşamasında, kullanılan şalt cihazları, havai hatlar ve kabloları birleştiren Aksesuarları stoklamak, dağıtım ağı üzerinden ve proje bazlı doğrudan satışını yapmak, süpervizörlük hizmeti vermek ve kaliteli ürünlerle Enerji Verimi yükseltmek ve bu bilinci yaymak temel faaliyet alanımızı oluşturmaktadır. Firmamız, bu doğrultuda, kalite ve inovasyon sağlayan 3M ürünleriyle bütünleşmiş ve son beş yıldır 3M Elektrik Ürünleri Türkiye Genel Dağıtıcısı olarak hizmet vermektedir.

ABB Elektrik A.Ş. Sürücü Servis Müdürü olarak yedi yıldır görev yapmış; Sn.Hüseyin DEMİR’ in firma ortağı olarak, 2013 yılı başında BOR ENERJİ ailesine katılmasıyla; ABB Sürücü ürünleri satış ve servis bayiliğimiz başlamıştır. Enerji Verimliliği ve Enerji Kalitesini artırmak üzere, sektörde göstermek istediğimiz çabamıza önemli bir değer katmış bulunmaktayız.

Bor Enerji; 2017 yılında ABB’nin bayilerini yetkilendirme programlarını tamamlayıp Authorized Value Provider olmaya hak kazanmıştır.

Firmamızın Temel Yapı Taşları;

Enerji Kablo ve Aksesuarları
Enerji Verimliliği Teknolojileri

Hüseyin DEMİR

Firma Ortağı

Zümrüt KİKKAYA

Satış Sorumlusu

Ersoy DEMİR

Firma Kurucu Ortağı

Aysun ASLANBOĞA

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Recep TOPÇU

Satış Müdürü

Ahmet YAKIŞAN

Stok ve Sevkiyat Sorumlusu

Özlem HÜSEM

Dış Ticaret Müdürü

Bor Enerji ile sürdürülebilir çevre ve çevre için sürdürülebilir karlılık.

Sürdürülebilirlik; yani daimi olma yeteneği, teknolojinin insanlık yararına kullanılabilmesini gerektirir. Bu da ancak sonsuz olmayan mevcut kaynakların etkin ve verimli kullanılması ile mümkündür. Verimli kullanım, kaynakların bir sonraki kuşağa aktarılmasını kolaylaştırdığı gibi, biyolojik sistemlerin çeşitliliğinin ve üretkenliğinin devamlılığını sağlar.

Doğal çevreninin korunması, ekonomik ve sosyal kalkınmanın bir kenara bırakılmasını gerektirmiyor. Yenilenemeyen enerji kaynakları yerine yenilenebilir enerji kaynakları ya da mevcut kaynakların verimli kullanımı çevresel sürdürülebilirlik için artık bir sorumluluk.

Bor Enerji ve güçlü partnerleri enerji verimliğini artıran ürün ve sistemleri ile, “gelecek kuşakların gereksinimlerine cevap verme yeteneğini tehlikeye atmadan, kalkınmayı ve karlılığı sürdürülebilir kılma yeteneğine sahiptir”. Tüm bunlarla beraber, Bor Enerji, enerji verimliliği teknolojileri ile maliyetlerinizi düşürür, atık oluşumunuzu azaltır, sürdürülebilir bir çevrenin korunmasına katkı sunar, karlılığınızı ve ürün kalitenizi artırır. Aynı zamanda Bor enerjinin kurumsal yapısı, iş süreçlerine hakimiyeti, sınanmış teknolojik çözümleri, iş ilişkilerinde siz müşterileri ile devamlılığı esas alan yaklaşımı ile sizin için de sürdürülebilir karlılıklar sağlar.

Siz de Bor Enerji ile karbon ayak izinizi azaltın, karlılığınızı artırın.

Bize Ulaşın

  Zümrütevler Mh. Karayemiş Sk., REF PLAZA No:26 Kat:2 D:3 MALTEPE/İSTANBUL
  444 3 168
  info@borenerji.com

  Bizden Haberler

  Online Satış Sitemizi Şimdi Ziyaret Edin

  Sitemizde incelediğiniz bir çok ürünü şimdi online olarak sipariş edebilirsiniz.