Ersoy DEMİR

Kurucu Şirket Ortağı

“İnsanlar topluma en çok inandıkları ve bildikleri konuda fayda sağlarlar. Ben ve kardeşim mühendislik eğitimimizi ve kurumsal profesyonel deneyimimizi, bu inançla kendi işimize taşıdık. Bor Enerji böyle doğdu.

ABB, Schneider, 3M gibi alanında dünyanın en yetkin firmalarında 10 yıl hizmet verdim. Bu süreç teorik bilgilerimi deneyimle güçlendirip, boyutlandırmamı sağladı. Çünkü yaptığımız iş yüzeysel düzeyde değil, gerçek anlamda uzmanlık gerektiriyor.

Bor Enerji şu anda 3M Elektrik Ürünleri Türkiye Genel Dağıtıcısı olması yanında, ABB’nin“Authorized Value Provider”ları arasında yer alıyor. Bizi farklılaştıran ve müşterilerimiz gözünde daha tercih edilir kılansa, mühendislik bilgimiz ve her noktada müşterimizin yanında durmamız.

Elektrik üretimi, iletimi ve dağıtımı için kullanılan şalt cihazları ve kabloları birleştiren aksesuarlarının proje bazlı doğrudan satışını yapıyoruz. Verimli ve uzun ömürlü ürünler tercih ediyoruz. Süpervizörlük hizmeti veriyoruz. Kaliteli ürünlerle ve bunların doğru uygulamasıyla enerji verimi yükseltmek de misyonumuzun odak noktalarından birini oluşturuyor.”