Hüseyin Demir

Hüseyin DEMİR

Firma Ortağı

“Elektronik ve Haberleşme Mühendisiyim. Sürücüler konusunda pazar lideri olan ABB‘de mesleğimi ilerletme ve uzmanlığımı derinleştirme imkanım oldu. Özellikle sürücü servis bölümü; deneyimime, mesleki vizyonuma ve işe bakış açıma çok şey kattı.

İşin özünü; ürünü iyi anlamak ve tanımak oluşturuyor, diye düşünüyorum. İhtiyaçların neler olduğunu anladığınızda, müşterinin beklentilerini belirleyip hızla çözüm bulmaya başlıyorsunuz. Ayrıca olaya kullanıcı penceresinden bakmayı öğrenip, beklenti ve talepleri içselleştiriyorsunuz.

Endüstriyel pazarda ihtiyaçları algılayacak, isabetle karşılayacak mühendislik çözümleri sağlamaya odaklanıyoruz. Ürünlerimiz konusundaki teknik bilgimizi ve mühendislik deneyimimizi; doğru ürünün seçimi ve etkili kullanılması yönünde teknik destek de vererek, müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Elektrik enerjisi, sanayide en büyük maliyet kalemleri arasında yer alır. Bor Enerji olarak; enerji verimliliğini artırmak amacıyla kaliteli, verimli ve uzun ömürlü ürünler kullanıyoruz. Tüm hizmetlerimizi projeye en uygun mühendislik gerçekleriyle dikkatlice planlayıp tamamlıyoruz. Sürecin tüm aşamalarında müşterimizin yanında durmayı da işimizin önemli bir parçası olarak görüyoruz.”